O nas

Klimat miejsca

Miejsce z niepowtarzalnym klimatem, w którym na pewno poczujesz się jak w domu. Niecodzienny wystrój zachęci Cię do tego, żeby usiąść przy starej maszynie, w szafie, pobujać się na huśtawce czy napić kawy stojącej na walizce.

Spokojnie można u nas spotkać się większą grupą i pograć w planszówki albo wziąć dzieci, które zafascynowane zabawą w dużym i specjalnie dla nich przeznaczonym kąciku nie będą przeszkadzać w ploteczkach z koleżankami. Praca z laptopem w cichszym miejscu też nie będzie problemem, tak jak romantyczna randka w ustronnym kąciku. Rodzinną atmosferę potęguje również przesympatyczna obsługa i menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Co Bądź Kawiarnia Tychy

Co Bądź Kawiarnia Tychy

I ten zapach!

Naszą specjalnością jest oczywiście pyszna, aromatyczna kawa, ale również coraz bardziej znane i lubiane bajgle. Można wpaść na szybkie śniadanie albo zdrowy, sycący lunch. Bazujemy tylko na świeżych, sezonowych składnikach, co odzwierciedla się w naszej karcie, która dość często się zmienia, dostosowując smaki do obecnej pory roku.
To wyjątkowe miejsce stworzone przez 5 przyjaciół, w które włożyli całe Swoje serce i zaangażowanie. Serdecznie zapraszamy.